Malta – Słowenia 0:1

Piłkarze Słowenii udało się potwierdzić roli faworyta do lądowania krasnoluda z Malty i zdobył ścisły stosunek 1: 0-cia Ich zwycięstwo, chociaż nie jest Unibet dostarczany z łatwością, a pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, ale Słoweńcy zrobione trzy ważne punkty po czterech meczach wciąż może pochwalić się niepokonany. Tabela Grupa F znajduje się na pozycji drugiej z ośmiu punktów, prowadząc do niedoboru Anglii dwa punkty.

Malta jest jeszcze ostatnia bez jednego punktu, a także groźny zdobyć 1:10. Goście będą mogli dostać się na prowadzenie w 8 minucie, kiedy zrobił wielką gafę obrońca Camilleri. Po jego słaba piłka została zajęta balon Ilicic i oddał pola karnego na ziemi, jego szybkie strzał zakończył się na Unibet decymetrów obok lewy słupek bramki. Goście pokręcił znów pięć minut później, kiedy po raz pierwszy wszedł do gry późno jednego zamachowca Benjamin Verbic.

Cios od średniej odległości od Birsa bramkarz Hogg był w stanie iść do przodu, a następnie najlepszy bukmacher internetowy przez dwa do dorážkám walczył tylko Verbic, ale w obu przypadkach piłka do neprotlačil netto. W środku support był zbliżony do kierownictwa Malta, natomiast po prawej stronie powlekanej balonu Schembri i krzyż na Gambino, który jednak nie powiodło się i jasnego Unibet stanowiska z siedmiu metrów acrobatically czele karnej wysoko nad odwiedzenie sanktuarium.

Po pół godzinie gry, w domu dostał się większe możliwości próbę, gdy Gambina z szanowanej odległości poszedł Chmura bramkarz tuż przed. Na szczęście dla niego Schembri udało się zakończyć i jego dorážku niewytłumaczalny sposób sterowany z trzech barów. W 44. minucie znów był aktywny Ilicic, który po dwóch pętlach Unibet wystrzelonych z lewego narożnika pola karnego, a następnie skierował wąsko następne bliżej górnym rogu.

Słowenia zdecydowała o zwycięstwie dwie minuty po zmianie stron, który jest jedynym w akcie fotografowania podpisanej Verbic. Zabrał piękną kombinację po prawej stronie serca i późniejsze gruntu Kurtiče przed bramką, piłka Unibet  usprawnione z czterech metrów na lewo Goalpost elegancko stopce. W pozostałych gości sprawdzane w trakcie gry i przeciwnika do niczego nie angażują się w bezgłowe atakowania już nie angażują.