stávková kancelária Unibet

Unibet je stávková kancelária športových stávok s takmer 5 miliónmi členov po celom svete. Jeho webová stránka je teraz k dispozícii aj pre talianskych hráčov a bettors. Spoločnosť v skutočnosti získala niektoré licencie AAMS, ktoré sú nevyhnutné na legálne fungovanie v oblasti online hier a stávok na talianskom území.

Aby bola stránka atraktívnejšia, ponúka Unibet, podobne ako prakticky všetky online internetové stávkové kancelárie, rôzne druhy uvítacích bonusov pre nových zákazníkov a hráčov. Všetky tieto propagačné akcie však podliehajú vašim počiatočným nákladom. Inými slovami, ak chcete získať niektorý z uvítacích bonusov, ktoré ponúka stránka stávok Unibet, budete musieť otvoriť účet na stránke a vložiť naň hotovostný vklad. Akonáhle sa tak stane, budete si môcť vybrať z rôznych druhov ponúkaných bonusov.

Bonus € 60 – registrácia Unibet teraz!

Napríklad, pokiaľ ide o online stávky, ponuka 100% bonusu je k dispozícii až do maximálnej výšky 50 € plus špeciálny poukaz € 10 s názvom “Bezrizikové mobilné stávky”. Ale buďte opatrní: zdá sa, že nie všetky mobilné zariadenia (smartfóny, tablety, atď.) Sú podporované, takže pred vyžiadaním tohto doplnkového bonusu by ste si mali pozorne prečítať všetky informácie na webovej stránke. Aby nedošlo k strate bonus, musíte tiež venovať pozornosť tomu, čo sa nazýva stávkové požiadavky.
Stávkové podmienky stanovené udelením bonusov. To znamená, že nebudete mať úplnú voľnosť pri vykonávaní týchto prvých online stávok tak, ako chcete, ale budete musieť rešpektovať požiadavky stanovené webovou stránkou. Aj v tomto prípade je dobré sa pýtať pred stratou peňazí.

Druhým typom uvítacieho bonusu Unibet sú kasínové hry. V tomto prípade vám propagácia umožňuje za určitých podmienok získať 100% zaplatenej zálohy až do výšky 300 €, plus 10 € Free Spin Mobile pre Starburst. Aj tu by ste mali byť opatrní pred vložením vkladov týchto čísel, pretože získanie uvítacieho bonusu podlieha určitým pravidlám, ktoré sa týkajú tak spôsobu, akým budete musieť svoje stávky uzavrieť, a spôsobov a časov. môžete získať bonus, ak ho môžete získať.

Pokiaľ ide o registráciu online stávkovej stránky, je vždy veľmi dôležité čítať malú tlač pod stratosférickými údajmi inzerovanými v reklamách. Napríklad je pravda, že budete môcť získať uvítacie bonusy vo výške 100% z vkladu, ktorý ste zaplatili na svoj online účet, ale výška tohto bonusu je často obmedzená na 30 €, 50 € a tak ďalej, nie je neobmedzená. ako by sa to mohlo zdať na prvý a povrchný pohľad, a často nie je ani tak jednoduché ani zrejmé, že by ho bolo možné získať. Tak dávajte pozor na predbežný registračný výskum!

Slabým bodom stránky športových stávok Unibet je zákaznícka podpora. Vďaka rýchlemu online vyhľadávaniu si môžete prečítať rôzne názory ľudí zaregistrovaných na online stávkovej stránke, ktorí sa často sťažujú na nedostupnosť služby podpory zákazníkov na webovej stránke. Ďalším bodom proti stávkovej stránke je skutočnosť, že ak sa neprihlásite na svoj účet viac ako dvanásť mesiacov, Unibet začne vyberať 5 € z vášho účtu 20. dňa každého mesiaca.

Nastavenie “trestov” tohto typu je trik používaný rôznymi webovými stránkami, stávkami alebo dokonca inými témami, aby prinútil tých, ktorí sa zaregistrujú na prístup na stránku pravidelne a neustále. Takže buďte opatrní, pretože online a offline hazardné hry a stávky sa môžu ľahko zmeniť na závislosť, a tento proces je ešte jednoduchší, keď je tento druh “trestu” zapojený.